FURNITURE / Tables / Dinner table 10673479

nr 1067 3479

DINNER TABLE

Med utdragsskivor, Carl Malmsten (1888-1972), length: 140 + 2x60, width: 90 cm, height: 70 cm, wear, damages, en utdragsskiva defekt (går ej att dra ut).

Med utdragsskivor, Carl Malmsten (1888-1972), längd: 140 + 2x60, djup: 90 cm, höjd: 70 cm

Condition: slitage, skador, en utdragsskiva defekt (går ej att dra ut)

1000

SEK 700

Monday November 7 2016
at 19:13:28

7/11 16:33:12 1      Vinnande bud